Nabídka práce: Pracovník marketingu – videoplatforma

Ceskyflorbal.tv, Ilustrační foto | foto: Český florbal

Český florbal přijme na zkrácený pracovní poměr pracovníka či pracovnici na pozici v Oddělení marketingu a komunikace, který bude náhradou za odcházejícího pracovníka.

Pokud chcete pracovat ve sportovním prostředí, máte rádi výzvy a chcete pomoci rozvíjet český florbal a podílet se na rozvoji videoplatformy se zaměřením na elitní soutěže a další videoobsah, pak zvažte tuto nabídku pracovní pozice.

 Náplň práce
  • udržování aktuálnosti údajů a obsahu platformy ceskyflorbal.tv
  • práce s administračním prostředí platformy
  • reporting problémů a statistik
  • odhalování trendů a návrhy na zvýšení dosahů platformy
  • komunikace s florbalovými oddíly a zajištění naplňování povinností vůči streamům utkání
  • kontrola streamovaných utkání
  • komunikace se zástupci platformy
  • komunikace s fanoušky v případě řešení problémů
  • komunikace se zahraničními federacemi ohledně práv a předávání signálu reprezentačních utkání
  • tvorba plánů s následnou realizací pro růst dosahu platformy v ČR i ostatních zemích
  • návrhy komunikace na zákazníky
Požadované vzdělání
  • minimálně SŠ s maturitou, VŠ vzdělání výhodou
Požadavky, dovednosti
  • dobrá orientace v oblasti streamingu (výhodou znalost florbalového prostředí či prostředí týmového sportu)
  • dobrá znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel, PowerPoint), Office 365 výhodou
  • velmi dobrá úroveň organizačních dovedností: samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, pozitivní přístup
  • umění komunikovat s lidmi, schopnost učit se
  • znalost práce s grafickými programy výhodou
  • komunikační a písemná znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
  • perfektní zázemí, přátelský kolektiv
  • zajímavou práci ve sportovním prostředí
  • platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a kvalifikaci uchazeče
  • možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
Úvazek
  • zkrácený pracovní poměr (poloviční úvazek)
Nástup
  • ihned (případně dohodou)
Zaměstnavatel a místo výkonu práce

Český florbal
Lomnického 1705/5
140 00 Praha 4

Máte-li zájem pracovat ve florbalovém prostředí a splňujete minimální požadavky na pracovní pozici, zašlete svůj životopis na adresu jelinkova@ceskyflorbal.cz (Veronika Jelínková) nejpozději do úterý 2. 7. 2024. Do předmětu uveďte název pozice: Pracovník marketingu – videoplatforma.

Loading

Ceskyflorbal.cz

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů